Hakkımızda

Firmamız, ticari hayatına Düzce merkez nalbur olarak başlamıştır. İlerleyen yıllarda Celfi Yapı İnşaat Taah. San. ve Tic Ltd. Şti. olarak küçük sanayi sitesinde toptan hırdavat satışı ve pazarlama ile sektörde hizmet vermeye devam etti. 2016 yılında bir revizyonla Celfi yapı  market olarak Düzce’nin en büyük yapı marketi olarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Celfi, müşteri memnuniyetine ve firma ilişkilerine ehemmiyet veren, geniş ürün yelpazesine sahip, güçlü pazarlama ağlarıyla Batı Karadeniz, Trakya ve Marmara Bölgelerinde etkin ticarete katkıda bulunan bir firmadır. 15 yıldır sektöründe saygın firmalar arasında yer alan “Celfi Yapı” nalbur, hırdavat, mobilya aksesuarı ve çeşitli yapı malzemelerinin ve yapı kimyasalları toptan ve perakende satışını, daima yenilikçi bir bakış açısı ile sürdürmektedir.

Vizyonumuz; Kalitemizden ödün vermeden hizmet ağını, müşteri portföyünü ve ürün yelpazesini genişletirken, ’’Doğru Ürün-Doğru Fiyat’’ politikası ile müşteri memnuniyetini tam olarak sağlamaktır.как правильно рисовать скулыродподcash loans now